Home > Експлуатаційна діяльність > Відрядження до підвідомчих організацій

Відрядження до підвідомчих організацій

З 18-21 травня начальник Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Юрій БУКРЄЄВ перебував у робочому відряджені у підвідомчих управліннях захисних масивів дніпровських водосховищ, де зустрівся з мерами міст Черкаси, Кременчук та Нікополь та обговорили низку важливих питань.

Так, начальник Черкаського УЗМДВ Олександр БОВСУНОВСЬКИЙ обговорив з Юрієм БУКРЄЄВИМ проблемні питання щодо незадовільного стану Оболонської захисної дамби, де зруйновано бетонний верховий укіс під дією вод та хвильового навантаження Кременчуцького водосховища та яка потребує негайного ремонту. Для оперативного вирішення даної проблеми, буде побудований кам’яний банкет. Також в подальшому передбачено реконструкція дамби по інвестиційному проекту.

На зустрічі з мером міста Черкаси Анатолієм БОНДАРЕНКО обговорили взаємодію відносно спільного питання – розчистки басейнів та каналів від рослинності та чагарників.

У місті Кременчук відбулась зустріч з мером Віталієм МАЛЕЦЬКИМ, де розглядали експлуатаційне питання щодо роботи насосних станцій м. Кременчука, які знаходяться на території Кременчуцької міської ради та домовились про допомогу в оформлені відповідної дозвільної документації на знесення аварійних дерев. Разом з тим, мер пообіцяв надати доручення відповідним структурам для визначення з балансовою приналежністю дренажних каналів, які підходять до насосної станції для очищення їх від замулення та очерету.

В.о. начальника Кам’янського УЗМДВ Олексій АНТІПОВ разом з Юрієм БУКРЄЄВИМ провели спільне обстеження на Верхньодніпровській експлуатаційній дільниці, де вирішили провести ревізію засувки на сифонному водовипуску Верхової регулюючої греблі на р. Самоткань та розчищення від мулу підвідного каналу та аванкамери насосної станції м. Верхньодніпровська та заміні масляного вимикача на вакуумний насосного агрегату №2.

За результатами обстеження були визначені проблемні питання на насосних станціях Кременчуцької експлуатаційної дільниці, а саме: очищення підвідних каналів, аванкамер та зношеність зворотних клапанів на насосних станцій №5,6.

У Нікопольському УЗМДВ начальник Віталій ГАВРИЛОК ознайомив Юрія БУКРЄЄВА з гідротехнічними спорудами управління та звернули увагу на виконання державного інвестиційного проекту. Зокрема, обговорили питання щодо незавершеного будівництва Нікопольської компресорної станції.

Юрій БУКРЄЄВ зустрівся з мером Олександром САЮКОМ, де обговорили завершення робіт по обєкту «Реконструкція Нікопольської компресорної станції» та довгоочікуване введення нового обладнання в експлуатацію; початок робіт з реконструкції Нікопольської захисної дамби та дренажної насосної станції та взаємодію Нікопольського УЗМДВ з Нікопольським міськвиконкомом в частині надання фінансової допомоги для надійної експлуатації захисних споруд м. Нікополя.

Начальник офісу Юрій БУКРЄЄВ запевнив мера міста, що проблемні питання захисних споруд м. Нікополя перебувають на особистому контролі, і є конкретне бачення шляхів їх вирішення за підтримки Держводагентства України, на що Олександр САЮК пообіцяв надати субвенцію з міського бюджету Нікопольському УЗМДВ для вирішення нагальних експлуатаційних потреб та виконання ремонтних робіт на гідротехнічних спорудах м. Нікополя.