Home > Послуги

Послуги

Міжрегіональним офісом захисних масивів дніпровських водосховищ відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1101 «Перелік платних послуг, які надаються бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів» та згідно з функціональними повноваженнями надаються наступні види послуг

 

1.Обстеження господарських об’єктів та обладнання з наданням рекомендацій стосовно розроблення заходів, спрямованих на зменшення негативного впливу гідрологічних явищ на стан  водних об’єктів.
2.Підготовка та видача юридичним і фізичним особам в установленому порядку технічних умов на проведення інженерних робіт на землях водного фонду.
3.Надання рекомендацій щодо поліпшення стану водних об’єктів, зрошуваних  і осушуваних земель з прилеглими територіями.
4.Видача розрахунків та рекомендацій з питань:
— визначення ступеня впливу на водні об’єкти проектованих споруд.
5.Організація  і  проведення науково-практичних конференцій, семінарів, нарад з проблем водокористування, експлуатації об’єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу та додержання вимог водного законодавства.
6.Відбір проб поверхневих, підземних, зворотних і стічних вод, вимірювання показників їх якості, вмісту в них радіонуклідів і солей важких металів.
7.Технічне обслуговування, догляд і експлуатація внутрішньогосподарської меліоративної мережі, споруд, насосних станцій, систем дренажу, водойм.
8.Інженерні, гідрогеологічні, еколого-геологічні вишукування,  проведення проектних та топографо-геодезичних робіт, складання  проектно-кошторисної   документації   на   будівництво, реконструкцію   зрошувальних   і   осушувальних   систем,  водойм, протиерозійних  споруд,  проведення   ремонтних,   протиповеневих, культуртехнічних, планувальних робіт
9.Буріння свердловин, тампонажна та санітарна обробка свердловин, вапнування і гіпсування ґрунтів, будівництво ставків та водойм, гідротехнічних і протиповеневих споруд, проведення днопоглиблювальних та піскоструминних робіт.
10.Послуги, пов’язані з подачею води юридичним і фізичним особам з меліоративних систем і водних джерел для поливу зрошуваних або зволоження осушених земель, промислових і комунальних потреб, а також поливу городів, садів і богарних земель та наповнення наливних водойм.
11.Відведення зворотних вод.
12.Послуги, пов’язані з ремонтом насосно-силового устаткування, машин і механізмів, виконанням робіт ремонтно-механічними, деревообробними майстернями та електротехнічними цехами і електролабораторіями, з використанням транспортних засобів та засобів зв’язку, які перебувають на балансі водогосподарських установ та організацій.
13. Послуги, пов’язані з виконанням земляних робіт.
14.Обстеження гідротехнічних споруд та їх підводних частин і технічне обслуговування комплексу таких споруд з використанням водолазних робіт.
15.Послуги, пов’язані з виконанням проектних, ремонтно-будівельних, протифільтраційних робіт, робіт з ізоляції сталевих трубопроводів, прокладення, ремонту і обслуговування водопровідно-каналізаційних мереж, систем електро — та теплопостачання.