Home > Новини > AQUA UKRAINE – 2021

AQUA UKRAINE – 2021

За розпорядженням Кабінету Міністрів України та незважаючи на COVID – 19, у Міжнародному виставковому центрі 19 років поспіль проходить Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE — 2021».

 

Так, начальник Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Юрій Букрєєв 19 жовтня взяв участь у відкритті водного форуму «AQUA UKRAINE-2021», організатором якого залишається незмінний ТОВ «Міжнародний виставковий центр», в особі генерального директора Анатолія Ткаченка.

 

Захід відбувався за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та Асоціації малих міст України.

 

З привітальним словом до присутніх звернулась заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хотянівська, яка наголосила, що реформування житлово – комунального господарства, його розвиток та модернізація — назріле питання для кожного господарства. А також зазначила, що даний захід — якісна платформа для обміну досвідом та народження нових ідей.

 

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Михайло Хорєв традиційно звернувся до учасників форуму та подякував усім організаторам за щорічну участь у конгресах, круглих столах та обміну думками.

 

Голова Асоціації малих міст України Павло Козирєв подякував Міжнародному виставковому центру за багаторічну постійну роботу, у підтримці комунального сектору та побажав присутнім ефективної та цікавої виставки.