Home > Міжвідомча комісія > Засідання міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на січень 2019 року

Засідання міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на січень 2019 року

28 грудня 2018 року у Держводагентстві України відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на січень 2019 року, в якому взяли участь заступник начальника Ігор Стрелець та начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Катерина Гавриленко.
За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у січні 2019 року очікується в середньому 560 м3/с, або 62% від норми, а Дністра – 72% від норми.
Міжвідомча комісія, врахувавши пропозиції всіх учасників та для забезпечення питного водопостачання населення, підтримання екологічно-безпечного стану дніпровських водосховищ, встановила оптимальний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у січні 2019 року.
Крім того, для забезпечення водокористувачів на нижче розташованій українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, здійснюватиметься рівномірний попуск у нижній б’єф Дністровського водосховища середньодобовими витратами 110-120 м3/с.