Home > Міжвідомча комісія > Позачергове засідання міжвідомчої комісії

Позачергове засідання міжвідомчої комісії

У зв’язку з карантином позачергове засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів дніпровських та дністровських водосховищ проходило 21 квітня в онлайн-режимі через додаток Webex Meetings в якому взяв участь в.о. заступника начальника Міжрегіонального офісу захисних споруд дніпровських водосховищ Михайло Пустовіт.

За уточненим прогнозом Укргідрометцентру від 10.04.2020, середній приплив води до водосховищ за другу та третю декади квітня і за квітень 2020 року буде меншим, порівняно з очікуваним. Тобто, середня за квітень витрата Дніпра у створі Києва за серединьою прогнозованого інтервалу дорівнюватиме в середньому 950 м3/с, або 24% від норми і буде близькою до критеріїв маловоддя (гідрологічної посухи).

Виходячи з гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки у басейні Дніпра, уточненого гідрологічного прогнозу на ІІІ декаду квітня та з метою забезпечення питного водопостачання населення, підтримання екологічно-безпечного стану дніпровських водосховищ, Міжвідомча комісія пропонує встановити наступний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у ІІІ декаді квітня: