Home > Міжвідомча комісія > Узгодженння режимів Дніпровських та Дністровських водосховищ на липень 2020 року

Узгодженння режимів Дніпровських та Дністровських водосховищ на липень 2020 року

В.о. заступника начальника Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Михайло Пустовіт 30 червня взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2020 року, що проходило у Держводагентстві.

Представник Українського гідрометцентру проінформувала присутніх щодо водності в басейнах Дніпра та Дністра. Каскад дніпровських водосховищ працював у червні у режимі, узгодженому Міжвідомчою комісією, і станом на 30 червня його наповнення складає 97,6% від проектного.

Михайло Пустовіт повідомив, що за результатами проведених досліджень поверхневих вод у контрольних створах каскаду Дніпровських водосховищ та основних водотоків басейну Дніпра — гідрохімічний стан води знаходився на задовільному рівні з сезонними природними змінними значеннями, характерними для якісного стану вод у літній період.

На відміну від низки минулих років, коли протягом травня-червня спостерігалися пікові зниження у водах каскаду вмісту розчиненого кисню до критичних меж, теперішні, як травневі, так і червневі його значення у проконтрольованих водних об’єктах басейну мали задовільні значення, хоча і дещо знизилися

Враховуючи гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку у басейні Дніпра, Міжвідомча комісія пропонує встановити наступний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у липні: