Home > Міжвідомча комісія > Узгодження режимів Дніпровських та Дністровських водосховищ на вересень 2020 року

Узгодження режимів Дніпровських та Дністровських водосховищ на вересень 2020 року

28 серпня 2020 року в онлайн режимі відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ під головуванням першого заступника Голови Держводагентства Олексія Кузьменкова в якому прийняв участь начальник відділу водних відносин та техногенно-екологічної безпеки Ярослав Коваль.

Представник Укргідрометцентру проінформував всіх присутніх, що водність Дніпра біля Києва у вересні очікується в середньому 450 м3/с, або 59% від норми (норма вересні – 768 м3/с).

Ярослав Коваль повідомив, що за результатами проведених досліджень поверхневих вод у контрольних створах каскаду Дніпровських водосховищ та основних водотоків басейну Дніпра — гідрохімічний стан води знаходився на задовільному рівні. Визначені показники якості води відповідали середнім червнево-липневим значенням.

Обговоривши прогноз та водогосподарську і гідрометеорологічну обстановки у басейні Дніпра, Міжвідомча комісія узгодила оптимальний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у червні: