Home > Міжвідомча комісія > Узгодження режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на другу половину лютого

Узгодження режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на другу половину лютого

Представники Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Михайло Пустовіт та Ярослав Коваль 13 лютого взяли участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на другу половину лютого 2020 року, що проходило в Держводагентстві. Засідання відбулося під головуванням виконуючого обов’язки Голови Держводагентства Михайла Хорєва.

Під час засідання заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо водності річок та погодних умов протягом першої половини лютого, а також прогноз водності у його другій половині.

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у другій половині лютого 2020 року очікується в середньому 790 м3/с або 88% від норми (норма лютого – 897 куб.м/с).

Комісією встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ на другу половину лютого 2020 року:

У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.