Home > Міжвідомча комісія > Узгодження режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на січень 2020 року

Узгодження режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на січень 2020 року

У Держводагентстві 27 грудня 2019 року під головуванням в.о. Голови Держводагентсва Михайла Хорєва пройшло засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на січень 2020 року в якому взяв участь в.о. заступника начальника Михайло Пустовіт.

Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо прогнозу водності у січні в басейнах Дніпра біля Києва 62% від норми та Дністра – 48% від норми. Каскад дніпровських водосховищ працював у грудні у режимі, узгодженому Міжвідомчою комісією, і станом на 26 грудня його наповнення складає 86,3% від проєктного. Михайло Пустовіт проінформував про стан води у дніпровських водосховищах за вмістом розчинного кисню та біогенних речовин. За результатами проведених у грудні досліджень поверхневих вод, гідрохімічний стан води водосховищ та їх основних водотоків знаходився на задовільному рівні.

Комісією встановлено наступні режими роботи каскаду дніпровських водосховищ на січень 2020 року:

У разі зміни обсягів стоку Дніпра (нижче або вище від прогнозованого) або погіршення якості води у каскаді водосховищ, оперативна робоча група розгляне необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні.