Home > Міжвідомча комісія > Засідання міжвідомчої комісії

Засідання міжвідомчої комісії

У Держводагентстві 28 травня 2020 року відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на червень 2020 року, в якому взяли участь в.о. заступника начальника Михайло Пустовіт та начальник відділу водних відносин та техногенно-екологічної безпеки Ярослав Коваль.

Під час засідання була заслухана інформація Укргідрометцентру щодо прогнозу водності в басейнах Дніпра та Дністра у червні 2020 року.

Водність Дніпра біля Києва у червні очікується в середньому 685 м3/с, або 47% від норми (норма червня– 1465 м3/с).

Представник Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ повідомив, що за результатами проведених досліджень поверхневих вод у контрольних створах каскаду Дніпровських водосховищ та основних водотоків басейну Дніпра — гідрохімічний стан води знаходився на задовільному рівні. Визначені показники якості води відповідали березнево-квітневим значенням.

Обговоривши прогноз та водогосподарську і гідрометеорологічну обстановки у басейні Дніпра, Міжвідомча комісія узгодила оптимальний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у червні: