Home > Міжвідомча комісія > Засідання міжвідомчої комісії по узгодженню режимів Дніпровських та Дністровських водосховищ на грудень 2019 року

Засідання міжвідомчої комісії по узгодженню режимів Дніпровських та Дністровських водосховищ на грудень 2019 року

У Держводагентстві 28 листопада 2019 року відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на грудень 2019 року, в якому взяв участь виконуючи обов’язки заступника начальника – Михайло Пустовіт.

Під час засідання була заслухана інформація Укргідрометцентру щодо прогнозу водності в басейнах Дніпра та Дністра у грудні 2019 року.
Водність Дніпра біля Києва у грудні очікується в середньому 465 м3/с, або 51% від норми (норма грудня – 909 м3/с).

За результатами проведених у листопаді досліджень поверхневих вод у контрольних створах каскаду Дніпровських водосховищ та основних водотоків басейну Дніпра — гідрохімічний стан води знаходився на задовільному рівні, з незначними сезонними змінними значеннями якісних показників води, все ще характерними для якісного стану вод у осінній період. Літній температурний фон майже всього жовтня та І-ІІ декад листопада, відсутність опадів сприяли продовженню в часі негативних змін якісного стану вод басейну. Обговоривши прогноз та водогосподарську і гідрометеорологічну обстановки у басейні Дніпра, Міжвідомча комісія узгодила оптимальний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у листопаді: