Home > Міжвідомча комісія > Засідання міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на червень 2019 року

Засідання міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на червень 2019 року

28 травня у Держводагентстві відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на червень 2019 року, в якому взяли участь в.о. заступника начальника Михайло Пустовіт та начальник відділу техногенно – екологічного безпеки Катерина Гавриленко.

Представник Укргідрометцентру інформував присутніх про прогноз водності у басейнах Дніпра та Дністра у червні 2019 року.

Так, водність Дніпра біля Києва у червні очікується в середньому  69% від місячної норми.

Під час засідання представник Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ проінформував про якісний стан води у каскаді дніпровських водосховищ, який визнано задовільним.

Міжвідомчою комісією було  узгоджено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у червні.

У разі ускладнення водогосподарської обстановки у басейнах Дніпра та Дністра члени Міжвідомчої комісії збиратимуться на позачергові засідання.