Home > Міжвідомча комісія > Засідання міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Дніпровських водосховищ на другу половину березня 2019 року

Засідання міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Дніпровських водосховищ на другу половину березня 2019 року

Начальник відділу техногенно – екологічної безпеки Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ  Катерина Гавриленко 14 березня 2019 року взяла участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських водосховищ на другу половину березня 2019 року, що проходило у Держводагентстві. Засідання відбулося під головуванням першого заступника Голови Держводагентства Михайла Хорєва.

Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо водності річок, проходження водопілля на річках басейну, а також прогноз водності у другій половині березня та прогноз строків проходження максимальних рівнів і витрат по Десні та Дніпру.

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у другій половині березня 2019 року очікується в середньому 1410 куб.м/с або 97% (норма березня – 1455 куб.м/с).

За інформацією МОЗМ дніпровських водосховищ, гідрохімічний стан води у водосховищах знаходився на задовільному рівні. Вміст розчиненого кисню у воді суттєво не змінився та мав оптимальні значення.

Комісією встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ на другу половину березня 2019 року:

У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.