Засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів дніпровських та дністровських водосховищ проходило 29 квітня в онлайн-режимі в якому взяв участь в.о. заступника начальника Міжрегіонального офісу захисних споруд дніпровських водосховищ Михайло Пустовіт.
Вивчивши наданий Укргідрометцентром прогноз припливу води до водосховищ, врахувавши надані пропозиції ПрАТ «Укргідроенерго» і Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ, а також виходячи з гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки у басейні Дніпра, з метою забезпечення питного водопостачання населення, підтримання екологічно-безпечного стану дніпровських водосховищ, Міжвідомча комісія пропонує встановити наступний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у травні:
- По Київському водосховищу: ГЕС працює у режимі наповнення. Станом на 1 червня середньодобовий рівень води у водосховищі (водпост Толокунь) має бути в межах 102,70-102,80 м БС.
- По Канівському водосховищу: ГЕС працює на притокових витратах. Середньодобовий рівень у верхньому б’єфі водосховища протягом травня має бути в межах 91,35-91,50 м БС.
- По Кременчуцькому водосховищу: ГЕС працює у режимі наповнення. Станом на 1 червня рівень води у водосховищі має бути в межах 80,60-80,70 м БС.
- По Кам’янському водосховищу: ГЕС працює на притокових витратах , коливання рівня води у верхньому б’єфі (біля греблі) витримується в межах 63,8-64,0 м БС.
- По Дніпровському водосховищу: ГЕС працює на притокових витратах. За умовами навігації забезпечується гранично допустимий рівень спрацювання верхнього б’єфу (біля греблі) 51,1 м БС під час проходження великогабаритних суден на лімітуючих ділянках.
- По Каховському водосховищу: станом на 1 червня рівень у водосховищі має бути в межах 15,60-15,70 м БС.
