Home > Міжвідомча комісія > Засідання робочої групи міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на другу половину лютого 2019 року

Засідання робочої групи міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Дніпровських та Дністровських водосховищ на другу половину лютого 2019 року

15 лютого 2019 року заступник начальника Ігор Стрелець та начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Катерина Гавриленко взяли участь у засіданні робочої групи Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на другу половину лютого 2019 року, яке відбулось під головуванням заступника Голови Держводагентства Павла Гвозденка.

Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо запасів снігу, водності річок та температурного режиму протягом першої половини лютого, а також про фактори формування очікуваної повені в басейні Дніпра та його основних приток. Також було оголошено пропозиції учасників комісії щодо режиму роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у другій половині лютого 2019 року.

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у другій половині лютого 2019 року очікується в середньому 965 куб.м/с або 107% (норма лютого – 897 куб.м/с).

Комісією встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ на другу половину лютого 2019 року: водосховища будуть працювати на притокових витратах та за рахунок поступово спрацювання Каховського водосховища до відміток 15,20-15,10 м БС станом на 1 березня.

У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.