Home > Виконання державного інвестиційного проекту > Інвестиційний проект “Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів Дніпровських водосховищ”

Інвестиційний проект “Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів Дніпровських водосховищ”

Відповідно до державного інвестиційного проекту «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ» по об’єктам «Реконструкція Білозерської насосної станції для захисту від затоплення Кам’янко – Дніпровського району Запорізької області» та «Реконструкція компресорної станції» виконано більшу частину робіт.

На Білозерській насосній станції проведена заміна технологічного обладнання системи технічного водопостачання та технологічного обладнання системи осушення проточних частин аванкамер і дренажу, змонтовано шафи автоматизації, електроустаткування системи опалення та вентиляції, замінено електроосвітлення з кабелями, а також проведена реконструкція фундаментів та облаштування ремонтного майданчику.

На території існуючої насосної станції побудована нова будівля Нікопольської компресорної станції та проведена реконструкція трансформаторної підстанції 6/0,4 кВ, а також пробурені нові дренажні свердловини, які обладнані заглибними насосами та ерліфтними водопідйомниками. Встановлені 3 КТП, побудовані лінії ЛЕП та електропостачання до свердловин з електронасосами. Виконано будівництво скидного колектору протяжністю 529 м та магістрального повітропроводу протяжністю 1703 м. На захищеній території пробурено 25 свердловин для моніторингу положення рівня ґрунтових вод.

На сьогоднішній день проводяться роботи по бурінню дренажних свердловин, прокладанню скидного колектору, монтаж компресорного обладнання, розчистка підвідного каналу насосної станції та монтаж рибозахисної споруди.