Home > Виконання державного інвестиційного проекту > Робоча нарада

Робоча нарада

У Міжрегіональному офісі захисних масивів дніпровських водосховищ 22 жовтня 2019 року відбулась робоча нарада по питанню виконання державного інвестиційного проекту «Реконструкція захисних гідротехнічних споруд дніпровських водосховищ. Знам’янська захисна дамба» та «Реконструкція захисних гідротехнічних споруд дніпровських водосховищ. Кам’янська захисна дамба» в якій взяли участь начальник офісу Ю.Букрєєв, заступник начальника В.Панков, в.о. начальника відділу з управління інфраструктури Ю.Хомин та заступник начальника відділу з управління інфраструктури О.Жовтоног, представники ДП «Одеська ОДБВО», ДРПВУ «Укрпівдендіпроводгосп» та генпідрядної організації ТОВ «СІГМА ГРУП».

На нараді піднімались питання по виконанню робіт пов’язаних з державним інвестиційним проектом по Знам’янській захисній дамбі та питання пов’язані щодо розчистки каналу, забезпечення вільного доступу до об’єкту будівництва важкої техніки, вивезення та місце складування грунту з каналу.

Зокрема, обговорювалась питання по реконструкції Кам’янської захисної дамби, а саме розчистці каналу. Особлива увага була приділена частині каналу, яка знаходиться у центрі м. Кам’янка в щільній міській забудові, що ускладнює проведення робіт по розчистці каналу технікою. Було обговорено декілька технологій розчистки каналу у складних умовах. Піднімалось питання облаштування дренажної системи Кам’янської захисної дамби.

Вирішено провести виїздну нараду на місці проведення робіт по інвестиційному державному проекту з представниками Нікопольського РУВР, місцевої влади, підрядної організації, технічного нагляду та проектувальниками для вирішення актуальних питань по виконанню будівельних робіт.