Home > Засідання колегії офісу > Засідання колегії Міжрегіонального офісу захисних масивів Дніпровських водосховищ

Засідання колегії Міжрегіонального офісу захисних масивів Дніпровських водосховищ

19 березня 2019 року у м. Вишгород під головуванням начальника Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Юрія Букрєєва відбулось засідання колегії, на якому були присутні члени колегії, начальники структурних підрозділів та начальники регіональних управлінь водних ресурсів. На засіданні були розглянуті наступні питання: про підсумки діяльності МОЗМ дніпровських водосховищ за 2018 рік та завдання на ІІ квартал 2019 року; про підготовку заходів щодо зменшення питомих витрат; про стан підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків на захисних масивах дніпровських водосховищ у зимово-весняний період 2019 року та про виконання заходів з охорони праці у МОЗМ дніпровських водосховищ.

Голова колегії Юрій Букрєєв поінформував присутніх про відбуття кадрових змін в Офісі. Також повідомив, що на даний час відбувається реконструкція басейнової лабораторії моніторингу вод та створення її більш сучасної.

Під час виступу головний інженер В. Панков детально надав інформацію про водні ресурси; про експлуатаційні заходи та про проведені роботи по державному інвестиційному проекту «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ». Звернув увагу на підготовку до пропуску весняного водопілля.

По завершенню засідання, голова колегії закцентував увагу на виконанні поставлених завдань Держводагентством перед Міжрегіональним офісом захисних масивів дніпровських водосховищ.