Home > Виконання державного інвестиційного проекту > Реконструкція Знам’янської захисної дамби

Реконструкція Знам’янської захисної дамби

У грудні 2020 року було прийнято в експлуатацію та видано сертифікат по об’єкту за державним інвестиційним проектом «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ. Знам’янська захисна дамба». Замовникам робіт по реконструкції є Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ, генеральним підрядником ТОВ «Сігма Груп». Проектна документація розроблена — Державним регіональним проектно-вишукувальним інститутом «Укрпівдендіпроводгосп» під керівництвом головного інженера проекту Зайцева Володимира Олександровича який і здійснював авторський нагляд. Технічний нагляд за об’єктом реконструкції здійснювало Державне підприємство «Одеська об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів».

Реконструкція Знам’янської захисної дамби, протяжністю 7,325км. зайняла чотири місяці. Були виконані роботи – підсипка укосів, промоїн дамби 5849м3, відновлення кам’яної накидки на верховому укосі 1179м3, відновлення п’єзометрів 37 одиниць, відновлено 30 поверхневих реперів, проведено роботи по розчистці від самосійних дерев та чагарників. Також, розчищено та відновлено скидний канал, а саме: відновлено схили каналу, замінено пошкоджені бетонні плити в руслі та на укосах каналу, проведено розчистку каналу від мулу.

Всі роботи по реконструкції було виконано якісно з дотриманням всі проектних рішень в заплановані терміни та з дотриманням всіх будівельних норм що стало результатом отримання від Державної архітектурно-будівельної інспекції України прийняття в експлуатацію об’єкта та видачу сертифіката.