Home > Експлуатаційна діяльність > Підготовка до осінньо – зимового періоду

Підготовка до осінньо – зимового періоду

  У рамках підготовки до осінньо – зимового періоду Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ разом з підвідомчими організаціями провели доглядові та ремонтні роботи на захисних масивах, а саме:
– очистка аванкамер від поверхневого сміття – 38 м 3;
– обкошування укосів дамб і каналів від трав`яної рослинності – 66 га;
– вирубка чагарнику – 6,7 га;
– очищення підвідних каналів та аванкамер від мулу – 330 м3 .
На насосній станції м.Верхньодніпровськ, яка призначена для відводу поверхнего стоку р. Самоткань та дренажних вод з території захисного масиву, працівники Кам’янського УЗМДВ провели технічне обслуговування трансформатора 2Т – ТМ-180/6/0, дренажного насоса № 2 з заміною сальникової набивки та ревізією засувки Ду-100 та вентиляційної системи. Крім того, на захисній дамбі м. Верхньодніпровськ, яка захищає місто від підтоплення водами Кам’янського водосховища, з низової сторони, проводилось очищення дренажної канави та залізобетонних плит зворотнього фільтру, а також скошування рослинності на укосах дамби.
Продовжуються роботи по відновленню гідротехнічних споруд захисного масиву «Захист заплави річки Ірпінь» які постраждали від ведення бойових дій.
Незважаючи на постійні обстріли військом російської федерації фахівці Нікопольського УЗМДВ виконують свій професійний обов’язок по зменшенню шкідливої дії вод на захисних масивах.