Home > Новини > МОЗМ дніпровських водосховищ – 60!!!

МОЗМ дніпровських водосховищ – 60!!!

  24 грудня виповнюється 60 років з дня заснування Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ. Першою установою – попередником офісу була створена у 1962 році Дирекція будівництва захисних споруд Київського водосховища. Згодом, а саме з 1972 року Дирекцію було реорганізовано в Київське управління експлуатації захисних споруд на водосховищах Київської та Канівської ГЕС. В 1982 р. Київське управління експлуатації захисних споруд було перейменовано на Управління експлуатації Київського та Канівського водосховищ, а в 1989 році реорганізовано в Дніпровське басейнове водогосподарське об’єднання, яке здійснювало управління водними ресурсами в 11 областях басейну Дніпра та виконувало експлуатацію комплексу захисних споруд каскаду Дніпровських водосховищ. У жовтні 2000 р. Дніпровське БВО перейменоване на Дніпровське басейнове управління водних ресурсів. На підставі наказу Держводагентства від 17.08.2018 № 593 Дніпровське БУВР було перейменоване у Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ.
Важливим моментом у діяльності МОЗМ дніпровських водосховищ (Дніпровське БУВР) був перехід від управління водною інфраструктурою до управління водними ресурсами.
Основними завданнями Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ є контроль за дотриманням режиму експлуатації дніпровських водосховищ, моніторинг прибережних територій і стану берегів та захисту прилеглої до водосховищ територій від підтоплення і затоплення, виконання державних інвестиційних проектів «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ» та здійснення розширеного та поглибленого державного моніторингу якості водних ресурсів за європейськими стандартами на новітньому вимірювальному обладнанні, яке було закуплене за кошти Європейського Союзу в рамках міжнародного проекту ЄС «EUWI+Водна ініціатива плюс для країн східно – європейського партнерства».
Так, виступаючи перед колективом, начальник офісу ЮРІЙ БУКРЄЄВ подякував кожному, за відданість роботі у цей важкий час. Сьогодні ми працюємо у надскладних умовах. Відсутність електроенергії значно ускладнює нашу роботу, але працівники офісу – незламні. Коли температура на вулиці і в приміщенні падає, наш градус нескореності лише зростає.
«Кожен з вас робить велику і важливу роботу. Своєю нелегкою та наполегливою працею ви щодня доводите, що вода є найважливішою складовою у житті кожного з нас. У цей складний рік ми докладаємо максимум зусиль, щоб мінімізувати шкідливу дію вод на населенні пункти та сільськогосподарські угіддя.
У цей день хочу висловити усім подяку і переконаний, що завдяки професіоналізму, багатому досвіду та вірності обов’язку Ви з честю виконаєте поставлені завдання.
З нагоди відзначення Ювілею офісу та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі водного господарства України Голова Держводагентства відзначив Почесною Грамотою колектив Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ, в свою чергу, Юрій БУКРЄЄВ нагородив працівників офісу Подяками, Грамотами та Почесними Грамотами за багаторічну та сумлінну працю.