Home > Новини > Участь у семінарі “Зональна оцінка ризиків та підтримка планування в громадах на випадок надзвичайних ситуацій”

Участь у семінарі “Зональна оцінка ризиків та підтримка планування в громадах на випадок надзвичайних ситуацій”

Міжнародна неурядова некомерційна організація ACTED та партнерська гуманітарна організація Ініціатива IMPACT/REACH за фінансової підтримки Європейської  Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO) виконують дослідження «Зональна оцінка ризиків та підтримка планування в громадах на випадок надзвичайних ситуацій». В рамках дослідження в с.Димер провели семінар присвячений розробці рекомендацій щодо зменшення ризику підтоплення та довгострокового планування розвитку постраждалої території в долині р. Ірпінь, в якому взяли участь представники МОЗМ дніпровських водосховищ. Метою семінару була розробка заходів пом’якшення впливу ситуації на мешканців громади та пошук збалансованих підходів для довгострокового відновлення постраждалої території з представленням альтернативних варіантів її використання.

Разом з тим, дослідження ситуації з підтопленням передбачало картування території затоплення з використанням супутникових знімків та співставлення цієї інформації з даними Державного земельного кадастру, що дало змогу розробити відповідні картографічні продукти та обчислити приблизний обсяг збитків завданим земельним ресурсам громад.

Після обговорення проблемних питань із представниками постраждалих громад було вирішено провести захід із залученням широкого кола зацікавлених сторін.