Home > Новини > Участь у навчально – практичному семінарі

Участь у навчально – практичному семінарі

12 квітня 2023 року за підтримки Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства взяли участь фахівці Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ у навчально-практичному семінарі «Відновлення водно – болотних угідь як складова досягнення екологічних цілей щодо доброго стану масивів поверхневих та підземних вод, пом’якшення кліматичних змін та зменшення карбонових викидів», який провела Громадська спілка «Всесвітній фонд природи України» в рамках Living Danube Partnership Bridge Project. Мета семінару – відновлення сфагнового оліготрофного болота «Глуханя».
Семінар був підготовлено експертами WWF-Україна для фахівців з управління водними ресурсами, кліматологів, спеціалістів, які реалізують міжнародну діяльність в галузі звітування за конвенціями та фахівців з реалізації кліматичної, водної стратегії та стратегії з біорізноманіття.
Під час семінару було висвітлено проблематику відновлення водно-болотних угідь в Україні, в тому числі, з правової точки зору, продемонстровано методики підрахунку емісії парникових газів та калькуляцію викидів парникових газів, на основі яких відбудеться планування технічних рішень, приділено увагу моніторингу і оцінці проєкту з відновлення ландшафту та екосистемних функцій болота і в цілому скорочення емісії.
Учасники також ознайомилися з польським досвідом відновлення водно-болотних територій та труднощами стосовно включення заходів із відновлення таких територій до Планів управління річковими басейнами (ПУРБ).