
Україна — це частина вільного світу, який 8 травня згадує жертв Другої світової війни. Це день не про гучний тріумф, а про глибоку шану, скорботу, вдячність та молитви за кожного, чиє життя забрала та війна.


Друга світова війна навчила світ ціні миру, а сьогодні ми знову платимо цю ціну, захищаючи свою землю від нацизму сучасності.

Ми схиляємо голови перед подвигом тих, хто зупинив нацизм тоді, і тими, хто зупиняє московську орду сьогодні. Зв’язок поколінь зараз відчувається як ніколи гостро: наші воїни — гідні нащадки своїх героїчних дідів і прадідів. Вони знову стоять на захисті свободи, гідності та нашого права бути.
Низький уклін ветеранам та вічна пам’ять загиблим!



Щира вдячність і підтримка кожному захиснику, який зараз у строю!
Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну тоді! Молимося за тих, хто виборює її незалежність знову!

